image

Obklady a Dlažby

Obklady a dlažby rozdělujeme na kuchyňské, koupelnové a pro venkovní použití. 
Rozdíly u obkladů a dlažeb nejsou pouze v designu, ale také v technických parametrech – hodnotí se nasákavost, odolnost a tvrdost dlažeb/obkladů.

ATLAS CONCORDE

Italské obklady a italská dlažba jsou celosvětově oblíbené a Atlas Concorde je přední italská firma vyrábějící kvalitní a designově hodnotné obklady a dlažbu. Ve svém portfoliu má více než 60 sérií navržených vyjít vstříc všem potřebám a požadavkům architektury od luxusních rezidenčních sídel, přes komerční oblast, venkovní prostory, či velkoformátovou architekturu až po urbanisticky funkční a vyvážené celky. Prohlédněte si nabízené série a nechte se inspirovat italským šarmem.

ALFALUX

Italská keramička je hlavní součástí skupiny Riwal, její produkty jsou zaměřeny na střední a vyšší střední cenovou hladinu. V jejím sortimentu najdete obklady a dlažby vyrobené nejmodernějšími technologiemi pro vnitřní i venkovní použití v různých designech od rustikálního přes klasický až po moderní s uplatněním v jak v domácím tak komerčním použití. V současné době probíhá spolupráce s firmou Swarovski® na originálních módních sériích s využitím krystalů STRASS® Swarovski® Crystal v dekoračních prvcích.

ARMONIE BY ARTE CASA

Dynamický italský dodavatel obkladů a dlažeb. Jeho největší devízou je široká nabídka, ať už formátů (od mikromosaiky až po formát 120x120), designu (rustikální, moderní), využití (soukromý sektor, komerční prostory) nebo ceny (materiály ve všech cenových hladinách), kde si určitě vybere každý zákazník. Vybrané série od tohoto dodavatele jsou k dostání pouze v síti prodejen MB Keramika.

IBERO

Španělská keramička, nabízející obklady a dlažby v mnoha různých formátech, vhodných jak do interiérů, tak i jako exteriérní architektonické prvky. Většina sérií je doplněna o precizně zpracované dekory. Samozřejmostí je vysoká kvalita a aktuální designové trendy.

MARAZZI

Marazzi Gruppo Ceramiche S.p.A. je součástí Gruppo Marazzi, nadnárodní společnosti se sídlem v Sassuolu, okres Modena, Itálie. Společnosti patří 20 výrobních závodů po celém světě (Itálie, Španělsko, Francie, USA, Rusko), zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců, obrat v roce 2004 činil více než 777 mil. Euro, celková výrobní kapacita je 100 mil. čtverečních metrů keramických dlaždic. Firma vyváží do více než 130. zemí světa.

MUSIS

Mladá italská značka, která se odlišuje od obvyklých výrobců obkladů a dlažeb zejména svým nekonvečním přístupem k tomuto typu materiálu. Strukturou výrobků se snaží zaplnit veškeré mezery na trhu, jedná se vesměs o současný design, často inspirovaný trendy z oblasti módy a umění.

PAMESA

Tradiční česká značka RAKO reprezentuje ucelené sety obkládaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů. Vychází tak vstříc uživatelům s vysokými nároky na design i užitnou hodnotu. Bytovou keramiku značky RAKO uvádí na trh společnost LASSELSBERGER, a. s.

RAKO

Jeden z největších španělských výrobců keramických obkladů a dlažeb, jeho produkce přesahuje 24 milionů m2 ročně. Mimo Evropu má své divize i v USA a jižní Americe, kam směřuje podstatnou část své produkce. Od roku 1997 spolupracuje PAMESA s proslulou designérkou Agathou Ruíz de la Prada. Díky tomu nabízí, mimo jiné, série obkladů a dlažeb s avantgardním designem.

SUPERGRES

Mladý dynamický italský výrobce keramických obkladů a dlaždic je součástí skupiny GRUPPO ATLAS CONCORDE, což je zárukou kvality produktů i designu. Tento rychle rostoucí výrobce je zaměřen na vývoj produktů dle aktuálních požadavků zákazníků s rychlou odezvou na módní trendy. Produkty SUPERGRES obohacují naši nabídku atraktivních obkladů a dlažeb při zachování příznivých cen.

VOGUE

Ceramica Vogue je italský výrobce mrazuvzdorných jednobarevných obkládaček a dlaždic pro interiéry i exteriéry v široké škále barevných odstínů, formátů i povrchů, díky čemuž je oblíben jak u architektů, tak u kreativních zákazníků. Systém Vogue se zaměřuje především na kompaktnost nabídky a vysokou kvalitu. Uplatní se všude, kde jsou požadovány barevné kombinace, a to hlavně díky rozsahu barev a dispozici všech možných typů tvarovek včetně jednobarevných glazovaných dlaždic formátu 40x40 cm.

M.B.KERAMIKA

M.B.KERAMIKA si nechává vyrábět u ověřených tuzemských i zahraničních producentů originální série s velkým důrazem na poměr cena + kvalita