image

Koupelnový Nábytek

Výjimečné kvality koupelnového nábytku je dosažena díky moderním technologiím i pečlivosti, které se při výrobě uplatňují. Námi dodávaný koupelnový nábytek zaručuje mnohaleté bezproblémové použití ve vlhkém prostředí.

DURAVIT

Historie značky Duravit sahá až do roku 1817 a od toho času oslovuje všechny, kteří se obklopují krásnými a vysoce moderními věcmi. Značka Duravit udává trend, který zaručuje spolupráce s předními světovými architekty jako je Philippe Starck, Michael Graves, Frank Huster či studia Sieger Design a Phoenix Product Design. Pro koupelny Duravit je typické spojení krásných tvarů a linií, a to v souladu se zachováním maximální funkčnosti.

DŘEVOJAS

Dřevojas, výrobní družstvo je významným českým výrobcem a dodavatelem koupelnového nábytku a nábytku na zakázku pro český a evropský trh. Svoje zkušenosti s výrobou nábytku firma získává více jak 60 let. Jedná se o ryze českou společnost bez zahraničního kapitálu. Základem výrobního programu je koupelnový nábytek ve vysoké kvalitě, v zajímavém a praktickém designu a za příznivou cenu. Dřevojas se snaží vyhovět moderním trendům a požadavkům zákazníků, proto neustále rozšiřuje svou nabídku o nové typy koupelnového nábytku s umyvadly od předních tuzemských i zahraničních výrobců sanitární keramiky, se kterými úzce spolupracuje.

EDEN

Společnost EDEN CZ s.r.o. vznikla jako rodinná firma. Na českém trhu působí jako výrobce nábytku již 12 let. Začala jako malá stolařská dílna zabývající se převážně výrobou nábytku do interiérů. Velkou část představovaly menší série a atypy. Později se specializovala na výrobu koupelnového nábytku a své výrobky začala prezentovat pod značkou v koupelnových studiích.

LE BON

Společnost LE BON, s.r.o. je český výrobce koupelnového nábytku, který se preferuje svým kvalitním a bezchybným zpracováním. Jeho nespornou výhodou je to, že základní sortiment skladem, nebo možnost pomoci při rekonstrukci koupelen. Koupelnový nábytek LE BON splňuje vysoké požadavky jak z estetického, tak i z praktického hlediska. Nejlépe přístupným prostorem na drobnosti jsou zrcadlové skříňky.

RIHO

Společnost RIHO CZ, a.s. patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce van, sprchových vaniček, masážních systémů, parních kabin, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků. Ve výrobním závodě v obci Suchý u Moravského krasu je instalováno nejmodernější technologické zařízení, které zabezpečí velmi přesnou výrobu. Podstatnou vlastností výrobků RIHO je jejich vysoká kvalita, která je umocněna promyšleným designem, dokonalou ergonomií a především nejvyšší kvalitou vstupních materiálů. Vývojáři firmy RIHO CZ,a.s. propracovali do nejmenších detailů bezporuchové masážní systémy, které zaručují vysokou úroveň kvality a dávají možnost poskytnout uživatelům velmi dlouhé záruční lhůty. Podle přání zákazníka je možné dodat vybranou vanu včetně několika masážních systémů, s osvětlením, případně s Colour terapií. Firma RIHO CZ,a.s. je prvním výrobcem van s antibakteriální ochranou Microbane, který má trvalý účinek a vydrží po celou dobu životnosti vany.