image

Dodavatelé

alfalux

Atlas Concorde

Italské obklady a italská dlažba jsou celosvětově oblíbené a Atlas Concorde je přední italská firma vyrábějící kvalitní a designově hodnotné obklady a dlažbu. Ve svém portfoliu má více než 60 sérií navržených vyjít vstříc všem potřebám a požadavkům architektury od luxusních rezidenčních sídel, přes komerční oblast, venkovní prostory, či velkoformátovou architekturu až po urbanisticky funkční a vyvážené celky. Prohlédněte si nabízené série a nechte se inspirovat italským šarmem.

Úvodní stránka »
alfalux

Alfalux

Italská keramička je hlavní součástí skupiny Riwal, její produkty jsou zaměřeny na střední a vyšší střední cenovou hladinu. V jejím sortimentu najdete obklady i dlažby vyrobené nejmodernějšími technologiemi pro vnitřní i venkovní použití v různých designech od rustikálního přes klasický až po moderní s uplatněním v jak v domácím tak komerčním použití. V současné době probíhá spolupráce s firmou Swarovski® na originálních módních sériích s využitím krystalů STRASS® Swarovski® Crystal v dekoračních prvcích.

Úvodní stránka »
ariostea

Ariostea

Přední italský výrobce slinutých obkladů a dlažeb, lídr v oblasti techologie a kvality výroby. Specializuje se na design inspirovaný přírodními materiály jako je dřevo, mramor, kámen. Materiály jsou také oblíbeny u architektů a hojně využívány při velkých projektech. Keramička je součástí skupiny Gruppo IRIS.

Úvodní stránka »
armonie

Armonie by Arte Casa

Dynamický italský dodavatel obkladů a dlažeb. Jeho největší devízou je široká nabídka, ať už formátů (od mikromosaiky až po formát 120x120), designu (rustikální, moderní), využití (soukromý sektor, komerční prostory) nebo ceny (materiály ve všech cenových hladinách), kde si určitě vybere každý zákazník. Vybrané série od tohoto dodavatele jsou k dostání pouze v síti prodejen MB Keramika.

Úvodní stránka »
eco ceramica

Eco Ceramica

Ruční i malosériovou výrobou a vývojem prestižních obkladů a dlažeb se zabývá italský výrobce ECO CERAMICA. Pod značkami Eco Ceramica, Arkadia a LMM objevíte v jejich nabídce skutečně jedinečné vzory dlaždic, Jejichž vzhled vychází jak z historických replik tak nových návrhů, které vznikají v uměleckých ateliérech. Cílem firmy je uspokojit náročné zákazníky, kteří dokáží ocenit unikátní design, harmonii a eleganci.

Úvodní stránka »
elios ceramica

Elios

Italský výrobce specializující se zejména na výrobu obkladů a dlažby ve formátech 10x10,20x20 a větších s designem převážně rustikálním.

Úvodní stránka »
exelle

Exelle

Mladá italská prodejní značka - zajímavé moderní designové série vycházející z nejnovějších trendů.

Úvodní stránka »
hansgrohe

Hansgrohe

Firma Hansgrohe CZ je dceřinou společností Německé firmy Hansgrohe, založené v r. 1901 v Schiltachu. Dnes má tato firma pobočky a obchodní zastoupení po celém světě. Specializuje se na výrobu koupelnového a sanitárního zařízení s důrazem na kvalitu a design. Neustálý vývoj technologií a přes 150 ocenění za design udělaly z firmy důležitého činitele v oblasti vývoje koupelen.

Úvodní stránka »
ibero

Ibero

Španělská keramička, nabízející obklady a dlažby v mnoha různých formátech, vhodných jak do interiérů, tak i jako exteriérní architektonické prvky. Většina sérií je doplněna o precizně zpracované dekory. Samozřejmostí je vysoká kvalita a aktuální designové trendy.

Úvodní stránka »
isan

Isan

ISAN Radiátory s.r.o. je největší výrobce koupelnových trubkových radiátorů v České republice exportující 90 % své produkce do zahraničí, především do zemí Evropské Unie. Značka ISAN reprezentuje tradičního dodavatele s více než 50 lety zkušeností, který svým klientům dodává bohatý sortiment koupelnových radiátorů ISAN MELODY, sálavých konvektorů, konvektorů s lamelovým výměníkem a lamelových radiátorů ISAN ISAN EXACT, podlahových konvektorů ISAN OPLFLEX, článkových radiátorů ISAN ATOL a radiátorů z žebrových trubek ISAN SPIRAL. Špičkové, moderní technologické postupy a progresivní myšlení jsou zárukou technických i designových parametrů té nejvyšší kvality.

Úvodní stránka »
jika

Jika

Keramická výroba ve Znojmě se datuje již od konce 19. století, jedná se tedy o nejstarší keramické výrobky na evropském kontinentu. Byly to především figurální a jiné ozdobné keramické výrobky, které začaly šířit pověst o dovednosti tamních mistrů. Jako první v Evropě zde začali vyrábět umyvadla, vany a dřezy ze žárohlíny již po roce 1920. Dnes jsou české produkty JIKA vyráběny ve dvou závodech - v Bechyni a ve Znojmě.

Úvodní stránka »
kermi

Kermi

Společnost Kermi se řadí k předním výrobcům v oblasti otopných těles. Garantuje vysokou kvalitu, inovativní řešení, přesvědčivý design i technický pokrok. Nabízí široký výběr z kompletní palety deskových otopných těles, ale i kreativní a designová tělesa, která jsou vyráběna ve výrobním závodě ve Stříbře.

Úvodní stránka »
laufen

Laufen

LAUFEN je jeden z předních světových výrobců keramických produktů. V České republice působí KHO Laufen od roku 1991, kdy koupil akcie bývalé Jihočeské keramiky a.s. v Bechyni. V roce 1995 do svého portfolia přidal i Keramické závody Znojmo, a.s., nejstaršího výrobce sanitární keramiky na evropském kontinentu. Celosvětovou produkci švýcarské společnosti Laufen poté roku 1999 převzala španělská firma Roca. Laufen CZ s.r.o. prodává tři významné značky: Laufen, Roca a Jika, jejichž výrobky zasahují do všech segmentů trhu – od základních typů pro projektová řešení až po luxusní koupelnové série od ředních světových desgnérů.

Úvodní stránka »
objectova keramika

LB Object

Pro systémové řešení objektů vyrábí společnost LASSELSBERGER keramické obklady a dlažby pod značkou LB OBJECT. Jedná se o vzájemně se doplňující systémy obkladů a dlažeb určené zejména pro projektové a investiční účely. U výrobků těchto značek je kladen hlavní důraz na variabilitu, funkčnost, vynikající vlastnosti a vysokou užitnou hodnotu.

Úvodní stránka »
LBCS

LBCS

Výrobky stavební chemie jsou nedílnou součástí pokládky všech obkladů a dlažeb, a proto výrobci keramických obkladových materiálů tradičních značek bytové keramiky RAKO a objektové keramiky LB OBJEKT, zastoupené značkami BohemiaGres a Keramika HOB, chtějí zajistit při jednotlivých fázích lepení takové pracovní postupy, aby při realizaci každého projektu byl výsledek vždy perfektní. To zaručuje "LBCS Profesionální systém pro pokládku keramických materiálů". Vysoká kvalita obkládaček a dlaždic je spojena se špičkovou technologií výroby stavební chemie a využití dlouholetých zkušeností a zázemí tradičních výrobců těchto materiálů ve skupině LASSELSBERGER. Odborníci na keramické materiály a stavební chemii s dlouholetou praxí s vámi vždy zkonzultují jakýkoliv požadavek na specifika pokládky našich výrobků a doporučí konkrétní materiálovou skladbu pro každou vaši stavbu.

Úvodní stránka »
mapei

Mapei

Firma byla založena v roce 1937 v Miláně a dnes představuje největšího výrobce lepidel pro stavební průmysl na celém světě a jednoho z největších výrobců chemických výrobků pro stavebnictví. V nabídce je více než 1300 produktů, lepidla, těsnící tmely, produkty stavební chemie, které zajišťují vzájemnou a účinnou soudržnost. Kromě pevnosti a stability nabízejí širokou škálu vlastností a barev a představují pomoc a podněty pro architekty a projektanty při realizaci stále pěknějších, zdravotně nezávadných a bezpečnějších staveb.

Úvodní stránka »
marazzi

Marazzi

Marazzi Gruppo Ceramiche S.p.A. je součástí Gruppo Marazzi, nadnárodní společnosti se sídlem v Sassuolu, okres Modena, Itálie. Společnosti patří 20 výrobních závodů po celém světě (Itálie, Španělsko, Francie, USA, Rusko), zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců, obrat v roce 2004 činil více než 777 mil. Euro, celková výrobní kapacita je 100 mil. čtverečních metrů keramických dlaždic. Firma vyváží do více než 130. zemí světa.

Úvodní stránka »
mbkeramika

MB Keramika

Pod tímto označením naleznete série, které se pro Vás snažíme zajistit v co nejlepším poměru kvalita / atraktivita / cena

Úvodní stránka »
murexin

Murexin

Murexin je předním dodavatelem stavební chemie, materiálů pro obkladače, parketáře, podlaháře a barev a laků Durlin. V České republice působí Murexin úspěšně již deset let. Sídlo společnosti je na na okraji Brna. Odtud je koordinována síť regionálních prodejních a realizačních partnerů po celé České republice tak, aby všechny výrobky ze sortimentu Murexin i barev a laků Durlin byly snadno dostupné našim zákazníkům a partnerům.

Úvodní stránka »
musis

Musis

Mladá italská značka, která se odlišuje od obvyklých výrobců obkladů a dlažeb zejména svým nekonvečním přístupem k tomuto typu materiálu. Strukturou výrobků se snaží zaplnit veškeré mezery na trhu, jedná se vesměs o současný design, často inspirovaný trendy z oblasti módy a umění.

Úvodní stránka »
oras

Oras

Finský výrobce vodovodních baterií s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou výrobků. V sortimentu Oras najdete i bezdotykové elektronické baterie pro použití v gastronomických provozech a speciální baterie a sprchy pro využití v komerčních provozech.

Úvodní stránka »
pamesa ceramica

Pamesa

Jeden z největších španělských výrobců keramických obkladů a dlažeb, jeho produkce přesahuje 24 milionů m2 ročně. Mimo Evropu má své divize i v USA a jižní Americe, kam směřuje podstatnou část své produkce. Od roku 1997 spolupracuje PAMESA s proslulou designérkou Agathou Ruíz de la Prada. Díky tomu nabízí, mimo jiné, série obkladů a dlažeb s avantgardním designem.

Úvodní stránka »
rako

Rako

Tradiční česká značka RAKO reprezentuje ucelené sety obkládaček a dlaždic včetně bohatého sortimentu dekoračních doplňků pro koupelny, kuchyně a podlahy bytových interiérů. Vychází tak vstříc uživatelům s vysokými nároky na design i užitnou hodnotu. Bytovou keramiku značky RAKO uvádí na trh společnost LASSELSBERGER, a. s.

Úvodní stránka »
ravak

Ravak

Společnost RAVAK a.s. je největším výrobcem sprchových koutů a van ve střední a východní Evropě. Mezi základní výrobní sortiment kromě sprchových koutů a sprchových vaniček dále patří akrylátové vany a hydromasážní vany a systémy.

Úvodní stránka »
riho

Riho

Společnost RIHO CZ, a.s. patří mezi nejvýznamnější evropské výrobce van, sprchových vaniček, masážních systémů, parních kabin, koupelnového nábytku a koupelnových doplňků. Ve výrobním závodě v obci Suchý u Moravského krasu je instalováno nejmodernější technologické zařízení, které zabezpečí velmi přesnou výrobu. Podstatnou vlastností výrobků RIHO je jejich vysoká kvalita, která je umocněna promyšleným designem, dokonalou ergonomií a především nejvyšší kvalitou vstupních materiálů. Vývojáři firmy RIHO CZ,a.s. propracovali do nejmenších detailů bezporuchové masážní systémy, které zaručují vysokou úroveň kvality a dávají možnost poskytnout uživatelům velmi dlouhé záruční lhůty. Podle přání zákazníka je možné dodat vybranou vanu včetně několika masážních systémů, s osvětlením, případně s Colour terapií. Firma RIHO CZ,a.s. je prvním výrobcem van s antibakteriální ochranou Microbane, který má trvalý účinek a vydrží po celou dobu životnosti vany.

Úvodní stránka »
roltechnik

Roltechnik

Značka ROLTECHNIK je ve světě sprchových koutů, zástěn a boxů symbolem širokého sortimentu, postaveném na dlouholeté tradici, vlastním know-how, precizním zpracování, vysoké kvalitě a neustálém důrazu na inovace. V sortimentu firmy lze najít řešení pro každou koupelnu, požadavky zákazníků lze navíc řešit i netypizovanými výrobky na míru. Při vývoji a výrobě našich výrobků je samozřejmostí ohleduplnost k životnímu prostředí. Se značkou ROLTECHNIK si do vlastní koupelny přinesete evropskou kvalitu, ověřenou úspěchy na nejnáročnějších světových trzích. Mottem této tradiční české značky je: "Rozumíme Vám i Vašim potřebám"

Úvodní stránka »
schluter systems

Schlüter

Historie firmy Schlüter-Systems KG sahá až do 70.let minulého století, kdy Werner Schlüter, vyučený obkladač s mistrovskými zkouškami, vyvinul mosazný ukončovací profil Schlüter-SCHIENE. Z původních 5-ti velikostí, se sortiment rozšířil na 21 výšek od 3 do 40mm, navíc v nerezové oceli, přírodním a eloxovaném hliníku. V návaznosti na potřeby praxe se problematika ukončení a přechodů obkladů a dlažeb rozšířila i na komplexní řešení dilatací, řady typů novostaveb a rekonstrukcí balkonů a střešních teras. Ucelený systém nízkoteplotního podlahového vytápění Schlüter-BEKOTEC-THERM představuje mimořádně tenkou konstrukci bez trhlin a vyboulení dlažby, vhodnou pro moderní a úsporné vytápěcí systémy. Firma Schlüter-Systems KG podle osvědčených zásad „Z praxe pro praxi“a „Více radosti při obkládání“ je trvale v čele inovativních řešení v oblastech obkladů stěn a podlah.

Úvodní stránka »
supergres

Supergres

Mladý dynamický italský výrobce keramických obkladů a dlaždic je součástí skupiny GRUPPO ATLAS CONCORDE, což je zárukou kvality produktů i designu. Tento rychle rostoucí výrobce je zaměřen na vývoj produktů dle aktuálních požadavků zákazníků s rychlou odezvou na módní trendy. Produkty SUPERGRES obohacují naši nabídku atraktivních obkladů a dlažeb při zachování příznivých cen.

Úvodní stránka »
ceramica vogue

Vogue

Ceramica Vogue je italský výrobce mrazuvzdorných jednobarevných obkládaček a dlaždic pro interiéry i exteriéry v široké škále barevných odstínů, formátů i povrchů, díky čemuž je oblíben jak u architektů, tak u kreativních zákazníků. Systém Vogue se zaměřuje především na kompaktnost nabídky a vysokou kvalitu. Uplatní se všude, kde jsou požadovány barevné kombinace, a to hlavně díky rozsahu barev a dispozici všech možných typů tvarovek včetně jednobarevných glazovaných dlaždic formátu 40x40 cm.

Úvodní stránka »