image

Baterie

Vodovodní baterie jsou v současné době neodmyslitelnou součástí našich domovů. Na trhu se vyskytuje široký výběr různých typů vodovodních baterií. Využijte naší široké nabídky vodovodních baterií v mnoha provedeních a variantách, například lesklý chrom nebo matný satin. Vybírat můžete jak běžné pákové baterie, tak i atypické vodovodní baterie. Nabízíme také vodovodní baterie v sadách, které vám umožní udržet jednotný styl koupelny a navíc vám ušetří peníze.

HANSGROHE

Firma Hansgrohe CZ je dceřinou společností Německé firmy Hansgrohe, založené v r. 1901 v Schiltachu. Dnes má tato firma pobočky a obchodní zastoupení po celém světě. Specializuje se na výrobu koupelnového a sanitárního zařízení s důrazem na kvalitu a design. Neustálý vývoj technologií a přes 150 ocenění za design udělaly z firmy důležitého činitele v oblasti vývoje koupelen.

ORAS

Finský výrobce vodovodních baterií s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou výrobků. V sortimentu Oras najdete i bezdotykové elektronické baterie pro použití v gastronomických provozech a speciální baterie a sprchy pro využití v komerčních provozech.